Logo Na Mapie Geoportal Krajowy

MPZP Nieporęt - sprawdź miejscowy plan gminy Nieporęt

Posiadasz działkę lub planujesz zakup działki budowlanej w gminie Nieporęt? Przed inwestycją sprawdź zapisy planu zagospodarowania przestrzennego MPZP Nieporęt.

Zobacz więcej interesujących tematów. Przejdź na: Geoportal Nieporęt.

MPZP Nieporęt
Mapa MPZP gminy Nieporęt

Co to jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego

Miejscowe Plany Zagospodarowania Przestrzennego to podstawowy dokument regulujący przeznaczenie terenu, warunki jego zabudowy i zagospodarowania. Jeżeli planujesz budowę lub zakup działki obowiązkowo sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego gminy Nieporęt. Dowiedz się Jak sprawdzić miejscowy plan zagospodarowania w Nieporęcie.

Logo portalu Ongeo.pl
Analiza dowolnej działki Online w 5 minut.
Raport o terenie - dokument z ponad 50 stronami map i zestawień.

MPZP Nieporęt

Zespół specjalistów portalu Na Mapie na bieżąco aktualizuje plany miejscowe w Geoportalu gminy Nieporęt i uzupełnia bazę o nowe plany. Rejestr MPZP Nieporęt prowadzimy i uzupełniamy skrupulatnie od wielu lat. Znajdziesz w nim obowiązujące plany zagospodarowania przestrzennego z obszaru Nieporętu. Dane o aktualnych planach miejscowych pochodzą z bazy urzędu gminy Nieporęt.

Sprawdź, ile planów miejscowych obowiązuje obecnie w gminie Nieporęt i jakie plany zostały ostatnio uchwalone.

Sprawdź plan zagospodarowania przestrzennego Nieporęt obowiązujący na konkretnej działki w Portalu OnGeo.pl

Z Raportu o terenie dowiesz się, czy dla obszaru wybranej działki jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, a jeśli tak to:

  • Jakie jest przeznaczenie działki w MPZP,
  • Otrzymasz link do właściwej uchwały MPZP gminy Nieporęt z dodatkowymi informacjami,

W Raporcie znajdziesz również szereg istotnych informacji o działce i jej sąsiedztwie, m.in: uzbrojenie terenu w media, informacje z ewidencji gruntów, zagrożenia i uciążliwości oraz otoczenie i dostęp do usług. Zobacz przykładowy Raport o terenie .

Jak pobrać Raport o terenie?

Wejdź na stronę ongeo.pl

Wejdź na stronę internetową ongeo.pl i wybierz zakładkę Raporty o Terenie.

Możesz też kliknąć bezpośrednio w link https://ongeo.pl/raporty .

Wyszukiwanie działki

Wybierz działkę, która Cię interesuje. Możesz to zrobić na jeden z trzech sposobów:

  • znaleźć ją po numerze ewidencyjnym,
  • wpisać adres działki,
  • zaznaczyć działkę na mapie.
Formularz wyboru tematów do analizy

Zdecyduj, które informacje znajdą się w Twoim raporcie.

Opłata za raport przelew on-line

Zatwierdź i opłać Raport o Terenie za pomocą przelewu on-line.

Płacisz tylko za te informacje, które Cię interesują!

Raport o terenie w wygodnym formacie

Pobierz raport, by poznać potencjał działki.

Wystarczy, że klikniesz w link przesłany na maila.

Zobacz jak wygląda przykładowy Raport o terenie.

Statystyki dotyczące planów zagospodarowania przestrzennego Nieporętu

Zestawienie statystyk miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Nieporętu

0

44 plany zagospodarowania przestrzennego obowiązujące w gminie Nieporęt, w tym zawierają się zmiany do planów, uchylenia mpzp Nieporęt, wyroki sądów, rozstrzygnięcia nadzorcze i inne.

0 ha

9403 ha to powierzchnia zajmowana przez plany zagospodarowania przestrzennego Nieporętu.

Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego gminy Nieporęt - statystyki
Powierzchnia uchwalonych MPZP w gminie Nieporęt z podziałem na lata

Rejestr MPZP Nieporęt

Poniżej przedstawiamy tabelę rejestr wybranych MPZP Nieporęt. Jeżeli chcesz sprawdzić plan dla swojej działki, skorzystaj z usługi Raport o terenie w portalu OnGeo.pl .

Nazwa uchwały MPZPNr uchwałyData uchwalenia
Uchwała nr LXV/119/2022 Rady Gminy Nieporęt z dnia 24 listopada 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla osiedla Głogi i osiedla Lipy w Nieporęcie – do rejonu ulicy Kościelnej, w gminie NieporętLXV/119/202224-11-2022
Uchwała nr LXIII/99/2022 Rady Gminy Nieporęt z dnia 29 września 2022 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru sołectwa Wola Aleksandra, w gminie NieporętLXIII/99/202229-9-2022
Uchwała nr LXII/88/2022 Rady Gminy Nieporęt z dnia 1 września 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru działki ewid. nr 11/28, położonej w Michałowie-Grabinie, gmina NieporętLXII/88/20221-9-2022
Uchwała nr LXII/90/2022 Rady Gminy Nieporęt z dnia 1 września 2022 r. w sprawie „Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części obszaru sołectwa Michałów-Grabina, w gminie Nieporęt”LXII/90/20221-9-2022
Uchwała nr LVIII/51/2022 Rady Gminy Nieporęt z dnia 26 maja 2022 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru sołectwa Stanisławów Drugi, w gminie NieporętLVIII/51/202226-5-2022
Uchwała nr XLIV/99/2021 Rady Gminy Nieporęt z dnia 13 września 2021 r. w sprawie w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Wybrzeża Jeziora Zegrzyńskiego – Pilawa, w gminie Nieporęt – część A.XLIV/99/202113-9-2021

Kto odpowiada za uchwalanie miejscowych planów w Nieporęcie?

Za prowadzenie rejestru MPZP Nieporęt odpowiada wójt/burmistrz gminy Nieporęt. Do jego obowiązków należy m.in. uchwalanie nowych planów i wprowadzanie zmian do istniejących planów. W przypadkach gdy dla danej działki plan zagospodarowania przestrzennego Nieporęt nie obowiązuje, to urząd gminy Nieporęt wydaje decyzję o warunkach zabudowy. Dokładna procedura związana z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy w Nieporęcie została opisana w artykule: Decyzja o warunkach zabudowy procedura formalna .

Analizuj zmiany zagospodarowania terenu w gminie Nieporęt z lotu ptaka dzięki archiwalnym zdjęciom lotniczym!

Chciałbyś zobaczyć, jak zmieniało się zagospodarowanie terenu dla dowolnej działki w gminie Nieporęt na przestrzeni lat? Nasza usługa archiwalnego raportu lotniczego pomoże Ci lepiej zrozumieć rozwój terenów objętych planami zagospodarowania Nieporętu. Dzięki unikalnym archiwalnym zdjęciom lotniczym z różnych okresów będziesz mógł śledzić zmiany urbanistyczne, inwestycje publiczne i rozwój dzielnic. Wykorzystaj tę cenną wiedzę i skorzystaj z naszego raportu lotniczego, aby zgłębić historię miejscowych planów i zrozumieć ich wpływ na tereny gminy Nieporęt!

Dowiedz się więcej o usłudze: Raport archiwalnych zdjęć lotniczych!

Pobierz wniosek lub zaświadczenie dotyczące MPZP Nieporęt